Wydarzenia

Poza szkoleniami indywidualnymi, Streer Driving Academy posiada duże doświadczenie w organizacji firmowych imprez integracyjnych a także wyjazdów łączących sportową jazdę oraz relaks. Tego typu wydarzenia odbywają się zarówno w Polsce, jak i za granicą – głównie we Włoszech.

Wyjazdy szkoleniowe skierowane są do osób, które lubią łączyć przyjemne z pożytecznym. W trakcie wyjazdu, który najczęściej organizujemy dla niewielkich grup przyjaciół/ rodziny, odbywa się kilkugodzinne szkolenie sportowej jazdy na torze a następnie widokowymi, krętymi drogami zwiedzamy okolice, docierając do najlepszych hoteli i restauracji.

Integracje firmowe to najlepsza i najbardziej efektywna forma motywacji oraz budowania relacji w zespole.

Szkolenie na torze Silesia Ring to idealna odpowiedź dla osób, które chcą wyróżnić lub nagrodzić swoich pracowników. Takie wydarzenie składa się części teoretycznej oraz praktycznej, gdzie do dyspozycji uczestników oddajemy zespół instruktorów.

W trakcie dnia organizujemy różne formy aktywności (tor wyścigowy, tor szutrowy, strefa dryftu oraz profesjonalny symulator).

Na miejscu zapewniamy wysokiej jakości catering oraz możliwe jest wynajęcie samochodów sportowych.

Jeśli jesteś zainteresowana/-y wyjazdem szkoleniowym lub integracją firmową – zostaw swoje dane a skontaktujemy się niebawem

Wypełniając formularz oświadczasz, że zapoznałeś się z Polityką prywatności