Aktualności

 • Michał Streer za kierownicą Škoda Fabia Rally2 sprawdzi trasę  80. Rajdzie Polski jako samochód funkcyjny „zero”
  Po dłuższej przerwie Michał Streer powraca na trasy Rajdu Polski. W tym roku za kierownicą Škoda Fabia Rally2 pełnić będzie rolę samochodu funkcyjnego „zero”, jadącego bezpośrednio przed liderem Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata (WRC).
 • Michał Streer za kierownicą Toyota Yaris w Mistrzostwach Włoch!
  Po ubiegłorocznym bardzo dobrym debiucie na włoskich odcinkach specjalnych podczas Rally di Como, Michał Streer został zaproszony do rywalizacji w ramach oficjalnego programu Toyota Gazoo Racing Italia. „To niezwykłe wyróżnienie, ale i wyzwanie, aby stanąć do takiej rywalizacji. Włoscy kierowcy są szybcy, znają świetnie lokalne trasy i ich specyfikę, która mocno różni się od polskich dróg. Ja jednak podchodzę do rywalizacji sportowej w sposób ambitny, dlatego zdecydowałem się na udział w GR Yaris Rally Cup” mówi Michał Streer.
 • Szkolenie Ferrari 488 challenge na torze silesia ring
  488 Challenge to 670-konna fabryczna wyścigówka, którą miałem okazję prowadzić szkolenie 1:1 na torze Silesia Ring.
 • szkolenia wyścigowe i rajdowe
  Sezon sportowy przed nami, zatem wracamy pełną parą do szkoleń indywidualnych, grupowych, wyścigowych oraz rajdowych.
 • Mistrzowie sezonu tarmac masters 2023
  Michał Streer wygrał tytuł Mistrzowski w zmaganiach rajdowych Tarmac Masters 2023. Ostatnia runda Tarmac Masters odbyła się w Radkowie. W ostatniej rundzie Tarmac Masters w Radkowie nie zabrakło wielkich emocji!
 • Nowe terminy szkoleń na torze silesia ring
  Nowe terminy szkoleń indywidualnych na torze Silesia Ring – sprawdź aby się zapisać.
 • Drugi dzień rally di como potwierdza mocne tempo polskiej załogi
  Szybkie tempo w sobotnim etapie zagwarantowało Michałowi Streer 4 miejsce wśród 45 tzw. „osiek” i 2 w klasie S1600. Niestety strata z dnia poprzedniego, spowodowana awarią hamulców, była za duża, a różnice między pierwszą piątką kierowców bardzo małe, więc spadliśmy z podium w finalnym wyniku.
 • Michał Streer nie zwalnia tempa – we wrześniu startuje w Rally di Como we Włoszech!
  Michał Streer pojedzie w Rally di Como, a dokładniej 42. Rally Villa d’Este – Automobile Club Como, czyli rajdzie z cyklu Asfaltowych Mistrzostw Włoch. Co stanowi dodatkową, nie lada atrakcję, Michał poprowadzi Renault Clio Super 1600
 • Miichał Streer po raz kolejny wywalczył zwycięstro w trajdzie tarmac masters
  Załoga Michał Streer i Karolina Szulęcka-Streer wygrała kolejny runde Tarmac Masters 5 Turbojulita Rally. Najszybciej pojechali 3 spośród 6 odcinków specjalnych, w tym Power Stage na ostatnim OS Turbo.
 • Nowe barwy rajdówki Michała Streer
  Załoga Michał Streer i Karolina Szulęcka-Streer po raz kolejny wystartują razem w serii TARMAC MASTERS, Turbojulita Rally. 3 września zobaczymy ich w nowych barwach sponsorskich. Do grona dotychczasowych partnerów i sponsorów załogi Michał Streer/ Karolina Szulęcka-Streer, dołączyła kolejna firma, wspierająca zmagania tej rajdowej pary. Obok ITEO.COM, Pirelli Polska oraz IWG (International Working Group) od tej pory pojawi się również marka FDM.PL czyli Fabryka Dobrych Materacy.
 • Najciekawsza walka w klasie rally4 podczas ecumaster rally
  Najciekawsza i najbardziej zacięta walka o pozycje miała miejsce właśnie w klasie Rally4, gdzie o zwycięstwie na każdym z OS decydowały ułamki sekund.
 • Michał Streer najszybszy podczas TEC2000 Rally Tarmac Masters. Kolejna wygrana
  Załoga Michał Streer i Jakub Wróbel wygrała zarówno klasę, jak i całą stawkę, kolejnej rundy cyklu Tarmac Masters. Gdyby nie 5 sekundowa kara za potrącenie szykany na 1 odcinku specjalnym, wygraliby wszystkie OS rajdu.
 • Michał Streer startuje w kolejnym rajdzie cyklu Tarmac Masters
  Załoga Michał Streer / Jakub Wróbel wystartuje Peugeot 208 Rally4 w kolejnym rajdzie z cyklu Tarmac Masters – TEC2000 Rally, który odbędzie się w dniach 14.05.2023 na Dolnym Śląsku.
 • Podium w rajdzie Tarmac Masters 7 Tech-Mol Rally
  Załoga Michał Streer i Karolina Szulęcka-Streer po raz kolejny na podium. Tym razem drugie miejsce w klasie oraz 7 w generalnej klasyfikacji podczas Tarmac Masters 7 Tech-Mol Rally.
 • Tarmac Masters już w ten weekend
  Tarmac Masters Nowa Ruda to kolejna impreza rajdowa, w której weźmie udział załoga Michał Streer i Karolina Szulęcka-Streer. Ponad 50 km odcinków specjalnych przy deszczowej pogodzie zapowiada ciekawą walkę.
 • Zwycięstwo w Rajdzie Memoriał
  Michał Streer i Karolina Szulęcka-Streer (Peugeot 208 Rally4) mogą cieszyć się z upragnionego zwycięstwa podczas wyjątkowego rajdu, jakim jest Memoriał J. Kuliga i M. Bublewicza. Zdominowali swoją klasę i wygrali 8 z 10 odcinków specjalnych.
 • Kwiecień 2023 – wolne terminy
  Zapraszam na szkolenia indywidualne w kwietniu 2023 na torze Silesia Ring. Dostępne terminy to: 1 kwietnia w godzinach 8:00-12:00 lub 13:00-17:00 7 kwietnia 8:00-12:00 lub 13:00-17:00 Szkolenia realizowane są w formacie 4-godzinnych sesji
 • Przygotowania do Rajdu Memoriał
  Po kilku latach przerwy – Michał Streer wraca do rajdów, otwierając sezon 2023 Memoriałem J. Kuliga i M. Bublewicza w Wieliczce. Na fotelu pilota zasiądzie Karolina Szulęcka-Streer, która rozpoczyna swoją przygodę z rajdami
 • Otwarcie sezonu Alpine Katowice
  Już 31 marca, Streer Driving Academy weźmie udział w otwarciu sezonu marki Alpine na torze Silesia Ring. DNA marki Alpine wywodzi się z rajdów, dlatego bardzo cieszę się mogąc współpracować z salonem Alpine Katowice
 • La Squadra on the Track
  La Squadra, jako jedyny w Polsce koncept motoryzacyjny, który jest nie tylko niezwykłym miejscem już 14 kwietnia 2023 organizuje kolejny z serii wydarzeń, La Squadra on the Track, a podczas którego Streer Driving Academy poprowadzi treningi jazdy sportowej.
 • Trening rowerowy
  Jazda na rowerze szosowym pozwala nie tylko odpocząć i zregenerować ciało, ale jednocześnie trenować umysł, również pod kątem sportowej jazdy samochodem. Obranie odpowiedniej linii jazdy, wchodzenie w zakręty czy ocena przyczepności to kluczowe elementy obydwu sportów.
 • Trening na symulatorze
  W przerwie między treningami jazdy rajdowej czy wyścigowej na torze, bywa, że trenuję jazdę i opis rajdowy na symulatorze. Nie oddaje on fizyki jazdy w pełni i jest bardziej elementem treningu, który pozwala zapamiętać tor czy specyfikę trasy konkretnego rajdu.